O mnie

Pielęgnacja psów to moja pasja

Nazywam się Monika Osypiuk i od 2011 r. prowadzę salon pielęgnacji psów w Lublinie. Ukończyłam szkolenie groomerskie, które przygotowało mnie do wykonywania zawodu oraz odbyłam roczny wolontariat, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności jako groomer. Od tego czasu regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach dla psich fryzjerów.

Dlaczego wybrać nasz salon groomerski w Lublinie?

Lubię swoją pracę, uwielbiam zwierzaki, do każdego podchodzę z zaangażowaniem i cierpliwością, bo każdy jest inny i potrzebuje innego zaopiekowania. Bardzo cenię relacje zbudowane przez lata z moimi stałymi psimi klientami, jak i ich właścicielami.
Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką dwóch zwierzaków- suczki yorkshire terrier- Sisi i kota rosyjskiego niebieskiego- Nataszy.

Zapraszam Cię do mnie ze swoim psim pupilem, poznajmy się.

Poproś o telefon
Zadzwoń:  6909786786
Marta Ciesielska

Do salonu pielęgnacji Papilot trafiłam z polecenia i nie żałuję. Miła obsługa, serdeczne i mądre podejście do zwierząt, a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Polecam całym sercem!

Marta Ciesielska
Klaudia Jabłońska

Salon Papilot to psi fryzjer jakich mało w Lublinie. Korzystałam z wielu miejsc, ale tu zostaniemy na dłużej. Dziękuję za cierpliwość do mojego nieznośnego 🙂 Mafika.

Klaudia Jabłońska
Krystyna Wąsek

Dziękuję za pomoc w kąpieli i strzyżeniu mojego psa. Uwielbia zabiegi wykonywane przez Panią Monikę. Naprawdę polecam tego psiego fryzjera.

Krystyna Wąsek